Mladý podnikatel

Logo

Zadavatel: Krajský úřad Pardubického kraje, Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost
Období řešení: 10/2009–10/2011

 

Popis a cíle projektu:

Projekt Mladý podnikatel (CZ.1.07/1.1.03/02.0100), podpořený z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, reagoval na zvýšenou nezaměstnanost absolventů středních škol, která může být částečně řešena jejich uplatněním v podnikatelské sféře. V rámci projektu vznikl e-learningový portál zaměřený na hlavní aspekty a úskalí podnikatelského života. Při tvorbě této interaktivní pomůcky došlo k propojení praktických zkušeností podnikatelů, pedagogů s teoretickými zkušenostmi a expertů na daná témata. Návazným cílem projektu bylo zpřístupnění vzniklého výukového portálu co největšímu počtu středních škol v kraji.

 

Na realizaci projektu se podílely partnerské školy žadatele – Obchodní akademie Choceň a VOŠ a SOŠ Gustava Habrmana, Česká Třebová.

 

Výstup:

Výstupem projektu byl e-learningový portál zaměřený na podnikatelské dovednosti, který byl zpřístupněn všem zájemcům z řad středních škol Pardubického kraje. V rámci udržitelnosti projektu nabízíme produkt všem středním školám v Pardubickém kraji.

 

Webové stránky projektu: http://www.ireas.cz/projekty/mlady-podnikatel/

 

Kontaktní osoba: Ing. Adéla Romášková, romaskova (zavináč) ireas.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

  • 7. 11. 2017

     

    IREAS je na Facebooku! Aktuality naleznete na našem profilu.

    logo facebook3