Our expertise is our strength

Vzdělávání

 

Aktuality

Jednodenní kurzy KUPROG pro pražské odborníky
SYSTEMICKÝ KOUČINK pro pražské i mimopražské

7. 9. 2018 KUPREV | 14. 9. 2018 KUMOT | 21. 9. 2018 KUPUB

Odborníci v pedagogicko-psychologické praxi se mohou proškolit ve vedení rozvojových programů pro žáky. Jde o programy určené pro rozvoj žáků se SVP, nebo cizince, či žáky sociálně méně zdatné. Více informací o obsahu kurzů na stránce KUPROG CZ s.r.o. V případě zájmu o účast kontaktujte Kláru Kováčovou, kovacova@ireas.cz.

 

Jste učitel a pracujete na své duševní hygieně? Chcete předcházet syndromu vyhoření? Na podzim budeme otevírat zdarma systemické workshopy pro pedagogy, v rámci kterých se naučíte důležitý nástroj skupinové supervize. Workshopy povedou velmi zkušené koučky ze Systemické fabriky. Rukama jim prošly už stovky klientů. Povzbudí Vás v tom, abyste se dívali na věci z různých úhlů pohledu a orientovali se na řešení. Pro více informací kontaktujte Michaelu Jeřábkovou, jerabkova@ireas.cz, nebo se přihlaste pomocí formuláře ZDE.

 

letak_PSY_SYS.png
KOMUNIKAČNÍ TYPY pro pražské učitele
PLACENÉ KURZY UČITEL V ROLI TVŮRCE pro pražské i mimopražské

Zajímá Vás práce s odlišností ve školním prostředí? Chcete vylepšit komunikaci s dětmi a věnovat se demokratickým kompetencím? Od nového školního roku budeme realizovat workshopy na tato témata v rámci projektu Model CDC ve školní praxi. Pro více informací kontaktujte Kláru Želechovskou, zelechovska@ireas.cz. TIP: Pokud Vás zaujal koncept Učitel v roli Tvůrce, neváhejte s přihlášením, kurzy jsou založeny na obdobném principu ☺.

V druhé polovině školního roku nabídneme pro malé skupinky akreditované vzdělávání v principech Učitele v roli Tvůrce. Naučíte se pracovat na sebereflexi, procvičíte si přípravu hodin trochu jinak a hlavně získáte spoustu inspirace. Těšit se na Vás budou zkušení lektoři, kteří provedli kurzy desítky pedagogů. Nebudou chybět ani vzdělávací pomůcky, které budou v ceně kurzu. Pro více informací kontaktujte Michaelu Jeřábkovou, jerabkova@ireas.cz

Nabízíme následující akreditované vzdělávání pro pedagogy v rámci systému DVPP:

 • Finance a bankovnictví
 • Praktické aplikace IT, financí a projektového managementu ve výuce středních škol
 • Nové trendy v oblasti společenských věd a udržitelného rozvoje ve výce středních škol

 

Pro školy máme připraveny následující produkty:

 • e-learningové vzdělávání pro žáky v tématech:
  • Projektový management
  • Podnikatelské dovednosti
  • Životní prostředí
 • program Expedice pro trénink kognitivních schopností pro žáky s SPU
 • evaluační kurz pro vedení škol, který vás naučí, jak nastavit evaluaci nejen projektu, ale klidně i celého učebního procesu

Pro více informací kontaktujte office@ireas.cz, kde dotazy naše milé asistentky předají příslušným kolegům.

Pro dětské domovy organizujeme různé volnočasové aktivity jíž osmým rokem. Pokud tedy provozujete, nebo řídíte dětský domov, můžeme vám pomoci vybrat vhodné aktivity a zajistit lektorský tým. Máme zkušenost s organizací jazykového vzdělávání (hlavně angličtiny), čtenářského i matematického kroužku, ale i osobnostní rozvoj formou psychosociálních her. Můžeme také zprostředkovat kontakt se studenty středních i vysokých škol, kteří si chtějí práci s touto cílovou skupinou vyzkoušet v rámci doučování a vrstevnického vzdělávání včetně supervizních setkání lektorů. Není problém zajistit i víkendové, či vícedenní akce pro děti s náplní dle potřeb domova i dětí.

S dotazy, či poptávkou kontaktujte Kláru Kováčovou, kovacova@ireas.cz.

S různými typy vzdělávání máme dlouholeté zkušenosti. Máme za sebou vzdělávání úředníků, pedagogů, žáků a studentů. Mezi naše zákazníky patří například i Národní kontrolní úřad, pro který jsme připravili evaluační kurz. Pokud sháníte vzdělávání v nestandardním tématu, nebo máte velmi specifické požadavky, neváhejte nás oslovit a najdeme vhodné řešení.

S dotazy, či poptávkou kontaktujte office@ireas.cz, kde dotazy naše milé asistentky předají příslušným kolegům.

Reference

Model CDC pro školní praxi

Water Agent V 003: Environmentální vzdělávání žáků v oblasti vodního managementu

 

Ke stažení